Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00
Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00

Ucuz Bayan Penyeler:

Toptan Giyim Firmaları Nerede:
İhracat Fazlası Ürünler  :

İhracat Fazlası Ürünler Toptan İstanbul :

Türkiye’de özellikle Giyim sektöründe bulunan birçok ihracat firması yurt dışı için genellikle fazla üretim yapmaktadır.Bu ürünlere ihracat fazlası adı veriliyor.
İhracat Fazlası Nedir?
İhracat fazlası terimini bir örnek ile açıklamak gerekirse daha anlaşılır olacaktır.
Almanya’ya ihracat yapan bir Gangboy Şirketi, Almanya’daki bir şirketten 10 bin Kot pantolon siparişi alsın. Bu siparişleri hazırlayan İstanbul’daki Gangboy Firması, sipariş için sadece 10 bin adet üretim yapmaz, 5 bin fazlasını üretir. Çünkü ihracat yapmak kolay değil ve ürünler gümrükte teker teker incelenir ve en iyi 10 bin adeti alınarak geri kalanları İstanbul’a tekrar gönderilir.
Bu durumda 1000 – 2000 adet fazlası üretim ürünlere İhracat Fazlası adı veriliyor.
İhracat fazlası ürünlerin bir kısmı defolu ancak büyük bir kısmında herhangi bir sorun yoktur.
Ancak ihracat yapan firma bu ürünleri depolamak istemez ve perakende satışına da odaklanmaz.
Bu durumda da ihracat fazlası adı altında piyasada tek kalemde Blok satışa sunulur.
Her ihracat yapan büyük firmaların ihracat fazlası satışı bulunur,firmaları takip eden birçok yatırımcı ürünler pazara sunulmadan anında satın alınır.İnternet üzerinden ihracat fazlası ürünleri bulamazsınız, çünkü bu ilanların çoğu ana üretici firmadan değil aracılar tarafından satışa sunulmaktadır.

İhracat Fazlası Ürünler Nereden Alınır?
Genellikle ihracat fazlası ürünler toptan giyim sektöründe yer alıyor. Çok ucuz fiyatlar ile Türkiye’nin en çok tanınan markalı ürünleri satışa sunuluyor.
Ancak belirttiğimiz üzere bu ürünleri bilgisayar başında aramak yerine direkt olarak firmalara gitmeniz gerekektedir, zira bu firmaları yakından takip eden çok sayıda yatırımcı bulunur.
Küçük firmalardaki ihracat fazlası ürünler ise genellikle internet ortamında ilana sunulur, bu ürünler bilindik markalara ait olmayabiliyor.Gangboy Online Alışveriş