Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00
Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00
Promosyon Tişört İmalat :

promosyon tişört imalat firmaları :

Toptan Tişört reklam gücü en yüksek tekstil promosyon ürünleri arasında en başta gelen ürünlerden biridir. Sıcak geçen mevsimlerde her yaş grubundan kişi tarafından oldukça sık olarak giyildiği için üzerinde işletmeye ait bir logo bulunan firma baskılı tişört marka bilinirliğine oldukça önemli katkı sağlamaktadır.

Tisort.web.tr olarak sadece toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Perakende satışımız bulunmamakta ve siparişler için belirli minimum sipariş adetlerimiz bulunmaktadır.
Promosyon Tişört  imalat :
Promosyon  Tişörtler bir çok farklı kalite ve gramajda kumaşlar ile üretilebilmektedir. Bu yüzden farklı firmalardan alacağınız promosyon tişört fiyatları farklılıklar gösterecektir. Bu noktada sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kumaş, işçilik ve baskı kalitesi olmalıdır. Çünkü üzerinde firma logonuzun bulunduğu bir promosyon ürün sizi temsil eden bir ürün haline gelmektedir. Kaliteli ürünler kaliteli marka imajı bırakır ve uzun süreli kullanım sağlayacağından size geri dönüşleri de daha yüksek olacaktır. Fakat sadece uygun fiyatlı olduğu için yaptıracağınız bir ucuz tişört kalitesi düşük olduğunda, verdiğiniz kişiler tarafından ya bir iki kere ya da hiç kullanılmayacaktır. Bu da hem marka imajınızı kötü yönde etkileyecek hemde yaptığınız reklam çalışmasından verim alamamanıza neden olacaktır. Bu yüzden firmamızdan alacağınız tişört fiyatlarını tişört kalitesi ile karşılaştırarak değerlendirmeniz faydalı olacaktır.
Promosyan Sweatshirt :
Pamuk penye kumaş Polo yaka lakos tişört, bisiklet yaka yuvarlak yaka V yaka tişörtler ve promosyon polyester beyaz tişört modellerimiz bulunmaktadır. Her modelin vereceğiniz sipariş adeti ve baskı görseline göre fiyatları farklılık göstermektedir. Bizlere ulaşarak toptan tişört fiyatları ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerimiz üzerine işletmelerinize ait logo isim ve görseller baskı olarak uygulanabilmekte bu sayede firma baskılı tişört imalatı yapılabilmektedir. Baskı yapılmasını istediğiniz görsellere ve tişört kumaş türüne göre dijital baskı, transfer baskı, emprime baskı, serigraf baskı ve süblime baskı yöntemleri kullanılabilmektedir. Baskılı tişört fiyatları, tişört baskı için bizlere ulaşabilirsiniz.