Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00
Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00

Instagram Butik Toptan Ürünleri :

Kombin kelime anlamı olarak birleştirme demektir. Birbirinden bağımsız parçaları uyumlu bir şekilde bir araya getirmeye kombin denir. Son yıllarda kıyafet seçimi ve uyumlu, ahenkli giyim tarzı için kullanılan kombin kelimesi çok sık karşımıza çıkıyor.

Tesettür giyim tarzında kombin çok daha önemli bir yer tutuyor. Zira giyilen kıyafetin hem tesettür kurallarına uygun olması hem de birbiri ile uyumlu şık bir görünüm sergilemesi gerekiyor. Bir de kapalı bayanların eşarp seçiminin kıyafet ile uyumu büyük önem arz ediyor.

TOPTAN Giyim Tokat :

Kotpantolon

Tesettür kombin yapacağınız kıyafetleri seçerken renk uyumu öncelikle çok önemlidir. Bunun yanı sıra desen ve model olarak da birbiri ile uygun giysiler seçmeniz gerekir. Kombin yapılan kıyafetleri bir bütün haline getirdiğinizde şık bir tarz sergilemeniz gerekir.

Krem rengi bir pantolon üzerine bordo bir tunik seçmişseniz eşarbın da açık renk krem tonlarda olması güzel bir kombin olabilir. Daha sonra ayakkabı ve çanta seçimini yine giysilerinizin rengine uygun belirlemelisiniz. Renk uyumundan sonra giysinin kullanım tarzına uygun parçalar olarak seçilmesi gerekir.

Giyim Butik Toptan Ürünleri :

Spor giysilerde klasik topuklu ayakkabı hoş olmayacaktır. Eşarp seçiminizde de aynı şekilde spor kıyafetlerle şal tarzı eşarplar uygun olurken klasik kıyafetlerde ipekli eşarplar olmalıdır. Kıyafetlerinizi kombin yaparken desen konusu da mühimdir. Desenli bir pantolon üzerine düz renk ya da desenli bir tunik altına düz pantolon tercihiniz olmalıdır. Eğer renk, desen ve tarz olarak doğru kombin yaparsanız çok şık bir giyim tarzı elde edebilirsiniz.

tesettür giyim tokat ,tesettür sweatshirt modelleri ,toptan giyim,merter giyim,ucuz giyim,merter toptan giyim,istanbul giyim,tesettür giyim firmalari,