Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00
Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00

Butik Açmak İçin Toptancılar Burada :

TOPTAN giyim özel günlerde kadınlar tarafından tercih edilen şık gösterişli ve iddialı kıyafetlerdir. Abiye kıyafet modası her sezonun moda seçimlerine göre değişiklik göstermektedir. Balık abiye modelleri, uçuşan tül kumaşlardan hazırlanmış abiyeler, simli pullu ve paletli elbiseler, özellikle son yıllarda moda olan tulum şeklinde abiyeler kadınların zevk ve beğenilerine uygun olacak şekilde modacılar tarafından tasarlanmaktadır. Abiye kıyafetler şık davetler için özel hazırlandıklarından kaliteli ve özenli durmalıdır.

Abiye kıyafetler kaliteli kumaşlar ile üretilmiş olmalıdır. Kalitesiz ve basit bir kumaşla üretilmiş olan abiye özel davetlerinizde sizi özensiz gösterecektir.Abiye modellerinde kumaş seçimi oldukça önemlidir çünkü abiye kıyafetler şık gösterişli bir yapıya sahiptir ve elbisenin kaliteli görünmesi gerekir bu nedenle elbiseyi kaliteli gösterecek kumaşlar tercih edilmelidir.

Abiye kıyafetlerde kalın ve tok kumaşlar daha düzgün görülmektedir. Ayrıca bu tarz kumaşa sahip abiye elbiseler kırışma ve buluşma yapmamaktadır. Kırışık görüntülü bir abiye elbise özensiz ve kalitesiz görmenize neden olabilir, Bu nedenle çabuk kırışmayan, kolay ütü tutan kumaşlardan yapılmış abiyeler tercih edilmelidir.

Şık ve kaliteli bir görüntü oluşturulmak istenirken yanlış vücut tipine uygun abiye kıyafet seçimleri olumsuz bir görüntü oluşturmanıza neden olabilir. Abiye kıyafet modelleri bütün vücut tiplerine uygun değildir, seçim yaparken kilonuz boyunuz göğüs ve basen yapınız oldukça önemlidir. Fazla kiloya sahip bayanlar abiye seçerken vücutlarına yapışacak kusurlarını ortaya çıkaracak abiye modellerinden uzak durmalıdır. Fazla kiloya sahip bayanların seçmesi gereken abiye elbise modelleri, bol dökümlü, vücutlarına yapışmayan, ayaklara kadar uzun olan modeller olmalıdır. Basen bölgesi geniş bayanlar bel kısımlarından sonra açılan genişleyen A kesim ve çan model abiye elbiseleri tercih edebilirler.

TOPTAN Giyim Modelleri :

Zayıf ve ince yapılı bayanlar daha şık görünmek için vücutlarına yapışan uzun yerlere kadar veya mini abiye elbise modellerini tercih edebilirler. Kısa boylu bayanlar diz hizalarında elbise modellerini tercih edebilirler. Uzun boylu bayanlar ise, yere kadar uzun modellerle daha uzun görünebilirler.Ucuz abiye kıyafetlerini seçerken internet sitelerinden yardım almak fikir sahibi olmanız açısından yarar sağlayacaktır.