Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00
Toptan Kadin Giyim Kot Pantolon

Kot Pantolon Bağcılar

Total:  0,00

Bayan Penye Butik Toptancıları  :

TOPTAN giyim modelleri:

sitemizde güncel uygun kampanya fırsatları ile satışa sunuluyor. Ayrıcalıklı bir alışverişin en değerli noktalarını sizlere sağlayan sitemiz, güvenli ödeme biçimleri ve değişim garantisi ile pek çok bayana hitap ediyor. Hemen hemen herkes için özel bir yere sahip olan bu ürünler, moda kapsamında incelendiği zaman kar marjına kurban ediliyor ve dini değerlerimiz konusunda zayıf kalan detaylara rastlanabiliyor.

Lakin muhafazakar bayanlar için önemli ve güvenli şekilde hizmet sunan mağazamız, bu detaylara ve değerlere saygılı bir şekilde ürün satışı yaptığı için, güvenle ve dini kurallar çerçevesinde gönül rahatlığı ile giyebileceğiniz ürünler organize ediyoruz.

Sizin için sunulan ve ön plana çıkarılan en kaliteli ürün modellerini mağazamızdan uygun ödeme seçenekleri ile birkaç tıklama kadar yakından sipariş edebilirsiniz.modellerinin kullanım seçenekleri pek çok konuda olduğu gibi, özel günleriniz için de gayet keyifli olacak.Kumaş yapısında yer alan yakma dantelli kumaş ve benzeri kumaş modelleri, ürünlere daha has bir doku katıyor ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Dinimiz olan İslam tarafından farz kılınan tesettür elbiselerinin en hassas noktalarını inceliyor, ürünlerimizi bu noktalara göre getiriyoruz.
Toptan Tesettür Satış.Yurtiçi ve yurtdışı toptan tesettür satışımızla sizde kazanacaksınız.
Tesettür ürünleri en cazip fiyatlara sunan  toptan satıştada size yüksek oranda marj sağlayacaktır.
Merter toptan, Güngören toptan ve Osmanbey toptan piyasasını gezerek yorulmadan toptan tesettür satışında tek tıkla istediğiniz tesettür ürününü toptan olarak sipariş edebilirsiniz.
Tesettür toptan satışında %70’e varan iskonto uygulanır. Toptan tesettür ürünlerini sipariş verdiğinizde ister dilediğiniz adrese kargo teslimatı ile isterseniz firmamızdan kendiniz teslim alabilirsiniz.
Tesettür Komisyonlu Satış Bayiliği
Günlük yaşantımızda, oldukça önemli olan kıyafetin yeri, dinimiz çerçevesinde belirli ölçüler ile sıralanmıştır. Bu kapsamda sunduğumuz tesettür elbise modelleri, ihtiyaçlarınıza özgü çözümler sunmak adına en güvenli şekilde satışa sunuluyor, muhafazakâr bayanların aradığı en geçerli çözümleri organize ediyor.

Toptan giyimde en çok satılan ürünleri sizde depo-stok, eleman vs maaliyeti olmadan komisyonlu satış olarak satmak istermisiniz ?

Komisyonlu Satış Nedir?

Temel olarak komisyoneri olarak çalıştığınız firmanın ürünlerini depolamadan, firmadan gerekli bilgileri alarak ürün satmak ve satılan ürün başına komisyon almaktır.

Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

Her modaya uygun ürün yelpazesi ile tesettür giyimde öne çıkan ürünleri üreten ve aktif olarak satışını gerçekleştiren üretici firmadır. Ürünlerin üretiminden çekimine kadar tüm aşamalar tarafımızca tamamlanmaktadır. Aktif olarak depomuzda tutulmaktadır.

komisyonlu satış karmaşık olmayan, bilgi kirliliği olmayan, ve bilgi almak için saatlerce beklemenize gerek kalmayan bir sistemle işler.

Ürün fotoğrafları bilgileri ve komisyon oranları tarafınıza gönderilir ve sizin siparişi almanız beklenir. Siz siparişi aldıktan sonra size ait olan panel üzerinden girersiniz. Sizin adınıza fatura düzenlenip kargoya teslim edilir. Kargo takip numarası sisteminizde görünmektedir ve tüm süreci kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Her ayın 10’unda da girmiş olduğunuz siparişlerin komisyonu otomatik olarak sistem tarafından hesaplanır ve tarafınıza komisyon hakedişiniz gönderilir.

Ne Kadar Komisyon Vermektedir?

Komisyon oranı ve detaylı bilgi başvuru sırasında verilecektir.

Toptan Satış XML :

 Online Bayilik (XML) Sistemi:Tesettür XML bayiliği şeklinde çalışan diğer tüm rakiplerine oranla en uygun fiyatları veren, sektörün ürettiği ürünleri ile taklit edilen bir tesettür ağırlıklı e-ticaret sitesidir.Ürünlerin %98’i kendi üretimimiz olup kendi fiziki depomuzda depolanmaktadır.

Tesettür Giyim XML bayiliği adı altında farklı farklı firmalardan XML çekip fahiş fiyatlara satan diğer e-ticaret sitelerinden ayıran kilit noktadır.

Stoklar anlık olarak güncel tutulmakta ve sitede görünen stoklar %100 doğru olarak yansımaktadır.Kâr marjı ve diğer detaylı bilgiler başvurunuz sırasında verilecektir.Her sezonun en trend tesettür ürünlerini en uygun fiyatlara müşterilerinize sunmak için online bayimiz olun.